1

Ahşap Kulaklık Standı

 

Ahşap Kulaklık Standı Modelleri ve Fiyatları

Ahşap kulaklık standı fiyatları, kulaklık standı modelleri ve kulaklık standı çeşitleri en uygun fiyatlarla Albierwoods'ta sizleri bekliyor! Tarz ve farklı kulaklık standı seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmıştır.

 

Albierwoods Kulaklık Standı

Tüm ürünlerimiz %100 yerli üretim ceviz ağacından yapılmış kaliteli ahşap kulaklık tutucu ve ahşap kulaklık standlarıdır. Tamamen doğal malzemelerden %100 elişçiliği ile üretilmiş kulaklık standı ve kulaklık tutucu modellerimiz kulaklıklarınız için özel tasarlanmış en güzel yer.

 

Kulaklık Standı Modelleri

▪ Normal Kulaklık StandıMasaüstü Kulaklık StandıKulaklık AskılığıKulaklık TutucuKulaklık Tutucağı olarak kullanılabilecek birçok farklı tasarım Kulaklık Standı Modeli ile Albierwoods Kulaklık Standı kategorisinde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Özellikle gamer oyuncular için hazırlanmış gaming kulaklık tutucu, gaming kulaklık standı, oyun kolu tutucu ve oyun kolu standı modelleri birinci sınıf malzeme ile üretilmiştir ve gerek oyun kulaklıklarınızı gerekse oyun kolunuzu güvenle koyabileceğiniz en özel kalite ahşap tasarımlar.

 

Kulaklık Standı Seçenekleri

Hang - Ahşap Kulaklık Standı ve Taurus - Ahşap Kulaklık Standı kaliteli ceviz ağacından yapılmış sadece kulaklıklarınız için tasarlanan ürünlerimizdir.

Her iki modelimizde kablolu ya da kablosuz bluetooh kulaklıklar için üretilmiştir. Standlarımız kraft kağıdı ile paketlendikten sonrasında iple sarılıp, dekoratif mühür mumu ile mühürlenir. Sonrasında paketler güvenli bir sekilde kargolanıp siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Bold - Ahşap Oyun Kolu ve Kulaklık Standı ve Slim - Ahşap Oyun Kolu ve Kulaklık Standı kaliteli ahşaptan yapılmış, kulaklıklarınız yanı sıra playstation oyun kollarınızı da yerleştirebileceğiniz alanlara sahip kulaklık standı modellerimizdendir.

Bu modellerimizde kablolu ya da kablosuz bluetooh kulaklıklarınızın yanında playstation ve xbox oyun kollarınızı birarada saklayabilmeniz için özel olarak tasarlandı.

 

Kulaklık Standı Özellikleri

▪ Kulaklığınızı düzenli bir şekilde güvenle saklamanıza yarar. ▪ Özel tasarım olduğundan 26 cm’e kadar kablolu ve kablosuz tüm kulaklıkları tutar ▪ Masaüstü çalışma ve ya oyun alanınız için ideal çözüm sağlar. ▪ Kaliteli ahsap malzemeden yapıldığı için kulaklığınızı doğal şeklinde tutarak deforme olmasını önler. ▪ %100 handmade ve tamamı birinci sınıf masif ceviz malzemeden üretilmiştir. ▪ %100 yerli kendi üretimimizdir.