₺74,90 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
1

Ahşap Masaüstü Düzenleyici

 

Masaüstü Düzenleyici Çeşitleri ve Modelleri

Ahşap Masaüstü Düzenleyicileri, masaüstü düzenleyici modelleri ve masaüstü düzenleyici çeşitleri en iyi fiyatlarla Albierwoods'ta sizleri bekliyor! Tarz ve farklı masaüstü düzenleyici seçenekleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmıştır.

 

Masaüstü Düzenleyici ve Masaüstü Organizer

Tüm ürünlerimiz %100 yerli üretim olup kaliteli ahşaptan imal edilmiş masaüstü düzenleyici ve masaüstü organizer modelleridir. Tamamen doğal malzemelerden %100 elişçiliği ile üretilmiş ahşap masaüstü düzenleyici ve ahşap masaüstü organizerler çalışma ortamlarımızı verimliliği arttırmak için üretilmiştir..

 

Masaüstü Düzenleyici Modelleri

ofis masaüstü düzenleyiciofis masa düzenleyicipratik masaüstü düzenleyicimasaüstü organizerahşap masaüstü düzenleyici olarak kullanılabilecek birçok farklı tasarım masaüstü düzenleyici modeli ile Albierwoods'te ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Özellikle ofis çalışanları için hazırlanmış hem ev de hem işte çalışma ortamlarınzın verimliliğini arttırmaya yönelik masaüstü düzenleyici modelleri birinci sınıf malzeme ile üretilmiştir ve gerek kalemleriniz gerekse telefonuzu ve daha birçok eşyanızı güvenle koyabileceğiniz en özel pratik tasarımlar.

 

Masaüstü Düzenleyici Çeşitleri

Ahşap Masaüstü Organizer kaliteli ceviz ağacından yapılmış çalışma ortamınızın verimliliğini arttırmak için tasarlanan ürünlerimizdendir.

Magna - Ahşap Kalemlik kaliteli ahşaptan yapılmış, kalemlerinizin yanı sıra kartvizitlerinizi de yerleştirebileceğiniz alanlara sahip masaüstü düzenleyici modellerimizdendir.

 

Masaüstü Düzenleyici Özellikleri

▪ Cep telefonuzu şarj edebilcek özel bölmesi yanı sıra birçok eşyanızı da yerleştirebilit ve düzenli bir şekilde güvenle saklamanıza yarar. ▪ Masaüstü iş ve çalışma alanınız için ideal çözüm sağlar. ▪ Kaliteli ahsap malzemeden yapıldığı için çalışma eşyalarınızı doğal şeklinde tutarak deforme olmasını önler. ▪ %100 handmade ve tamamı birinci sınıf masif ceviz malzemeden üretilmiştir. ▪ %100 yerli kendi üretimimizdir.