₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺54,90 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Ahşap Telefon Tutucu

 

Ahşap Telefon Tutucu Modelleri ve Ahşap Telefon Standı Modelleri

Ahşap Telefon Tutucu ve ahşap telefon standı modelleri en uygun fiyatlarla Albierwoods'ta sizleri bekliyor! Birbirinden şık tasarımlarıyla farklı ve tarz telefon tutucu seçenekleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmıştır.

 

Albierwoods Telefon Tutucu ve Telefon Sabitleyici

Tüm ürünlerimiz %100 yerli üretim ceviz ağacından yapılmış olan kaliteli ahşap telefon tutucu ve ahşap telefon standlarıdır. Tamamen organik, doğal malzemelerden üretilen telefon standı ve telefon tutucu modellerimiz akıllı telefonlarınız ve ya tabletlerinizi sabitleyip efektif olarak kullabilirsiniz.

 

Telefon Tutucu Modelleri

Telefon StandıMasaüstü Telefon StandıTelefon SabitleyiciTelefon TutucuTelefon Tutucağı olarak kullanılabilecek birçok farklı tasarım Ahşap Telefon Tutucu Modeli ile Albierwoods Telefon Tutucu kategorisinde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Yaşam ve çalışma ortamlarınızda telefon ve tabletlerinizi rahatça efektif kullanabilmeniz için birinci sınıf malzeme ile üretilmiş olan ahşap telefon tutucu modellerimiz en özel kalite ahşap tasarımlar.

 

Telefon Standı Seçenekleri

Birbirinden şık birbirinden farklı tasarım ve modellerlerle üretilmiş ahşap ürünlerimiz ihtiyaçlarınızın farklı noktalarında doğayı sizinle buluşturmayı hedeflemiştir. Prime - Ahşap Telefon Tutucu ve Delta - Ahşap Telefon Tutucu farklı formlarda gövdesi ile kaliteli ceviz ağacından yapılmış telefon ve tabletleriniz için tasarlanan ürünlerimizdir.

Her iki modelimizde %100 ceviz ağacından üretilmiştir. Tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur. Standlarımız kraft kağıdı ile paketlendikten sonrasında iple sarılıp, dekoratif mühür mumu ile mühürlenir. Sonrasında paketler güvenli bir sekilde kargolanıp siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Trio - Ahşap Hoparlör ve Kalemlik ve Cube - Ahşap Hoparlör kaliteli ahşaptan yapılan ürünler, telefonlarınızı sabitlemesi dısışında hoparlör işlevi ile de telefonuzun sesini yükselterek kullanımızından daha çok keyif almanız için üretilen modellerimizdir.

 

Telefon Standı Özellikleri

▪ Telefonunuzu düzenli bir şekilde sabitlemenize yarar.   ▪ Hem telefon hem de tabletlerle uyumludur.   ▪ Bazı modeller telefon sesini yükselterek sabitleme dışında hoparlör işlevi de görür.   ▪ Masaüstü telefon standı olarak kullanılarak çalışma ve ya yaşam alanınız için ideal çözüm sağlar.   ▪ Kaliteli ahsap malzemeden yapıldığı için telefonunuzu ve tabletinizi doğal şekilde tutarak deforme olmasını önler.   ▪ %100 handmade ve tamamı birinci sınıf masif ceviz malzemeden üretilmiştir.   ▪ %100 yerli kendi üretimimizdir.